Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lepší.TV – stanice HBO v září zdarma!

Internetová televize Lepší.TV, na kterou jsme nedávno zveřejnili úvodní recenzi, přichystala pro své zákazníky skvělou akci!

Nabídka Lepší.TV se od 1.9. rozšířila o prémiové stanice HBO, HBO 2 a HBO 3. Všechny stanice byly zařazeny v HD rozlišení, což filmové fanoušky jistě potěší. U těchto stanice je navíc možné zpětné shlédnutí 7 dnů.

Operátor souběžně se zařazením těchto prémiových stanic spustil akci, kdy k nim mají všichni stávající i noví zákazníci přístup po celé září zdarma ke svému stávajícímu předplatnému.

HBO – Nejlepší filmové a seriálové novinky na jednom místě! Premiéry nových HBO seriálů, nejnovější hollywoodské tituly a přímé přenosy vyhlášení filmových cen.

HBO 2 – Stanice s pestrou filmovou nabídkou. Přes den vysílá komediální nebo animované dětské filmy a seriály. Večer se můžete těšit na thrillery, dramata a horory.

HBO 3 – Široká nabídka nejlepších seriálů současné tvorby, licencované pořady z produkce prestižních televizních stanic a snímky z originální produkce HBO.

Written by:

Published on: 2.9.2017

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , , , , ,