[x] Skrýt reklamu

Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Diváci operátora Skylink přichází o další 3 HD programy

Uživatelé satelitního poskytovatele Skylink přišli dnešním dnem o další 3 HD kanály.

Dnes 3.1.2017 opustily nabídku atraktivní dokumentární stanice Travel Channel HD a lifestylové Fine Living HD a Food Network HD. Stanice byly dostupné předplatitelům balíčků Kombi, Multi HD a Komplet. Důvod vyřazení z nabídky je, že se provozovatel těchto stanic nedohodl s provozovatelem satelitní platformy Skylink, společností M7 Group S.A., na pokračování distribuce těchto programů na satelitu Astra 23,5°E. Distribuční trasa se přesunula na družici Eutelsat Hot Bird 13°E.


Čtěte také: Uživatelé Skylinku přišli o jeden sportovní HD kanál


Z trojice vyřazených stanic je bezpochyby nejžádanější stanice Travel Channel. Ta je dostupná u všech velkých konkurenčních poskytovatelů u nás krom internetové O2 TV, kde došlo k vyřazení z nabídky 1.2.2017.

Přehled jednotlivých stanic u konkrétních poskytovatelů TV.

Operátor si ale na úvod roku připravil i pozitivní zprávy a to v podobě nové hudební stanice C Music TV a převodu stanice iConcerts do HD rozlišení. První jmenovaná stanice se stala součástí balíčků Flexi 7, Multi HD a Komplet. iConcerts HD zůstává beze změny v balíčcích Flexi 7,  HD Plus, Multi HD a Komplet.

C Music TV přináší klasickou hudbu v moderním pojetí a světové umělce, jak jste je dosud neznali. Vychutnáte si nejnovější hudební videa ze světové scény, klasickou a filmovou hudbu, rozhovory s umělci, živá vystoupení a reportáže ze zákulisí. Program vysílá 24 hodin denně v anglickém jazyce a bez reklam.

Máte předplacen některý z výše uvedených balíčků, ale programy Vám nefungují? Má to malý háček! Skylink začal s omezováním kódovacího systému Irdeto (CAID: 0D96), který používají ICE karty v režimu Cryptoworks. Tento systém k novým stanicím již není připojen. Programy tak mohou sledovat pouze zákazníci s dekodéry Irdeto, případně Viaccess – k těmto stanicím jsou připojeny oba tyto systémy – Irdeto (CAID: 0624) a Viaccess (CAID: 0500). Pokud Vám tedy tyto programy nefungují, doporučujeme ověřit, zda Vaši kartu používáte v zařízení s podporou kódovacího systému Irdeto. Pokud ne, tak není zapotřebí měnit kartu, ale stačí ji vložit čtečky karet nebo CAM modulu Irdeto.

Technické parametry nových stanic.

Technické parametry nových stanic.

 

Written by:

Published on: 3.1.2018

Filled Under: Nezařazené