Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Skylink: konec dalších programů, zdražení a zrušení některých balíčků

Satelitní poskytovatel Skylink zveřejnil řadu změn. Nabídku opustí další programy, dojde k úpravě, zdražení a zrušení některých programových balíčků.

Nabídku operátora opustí další stanice. Po nedávno vyřazených stanicích Travel Channel HD, Fine Living HD a Food Network HD budou z nabídky vyřazeny stanice History Channel HD, FilmBox Family a EroXXX HD. Nejistý osud je také u stanic, které patří pod skupinu AMC Networks. Operátorovi brzy skončí současná smlouva. V případě neúspěšných jednání mohou diváci přijít také o stanice Sport 1 HD, Sport 2 HD, Spektrum HD, AMC Channel, Film+, Minimax, JimJam, TV Paprika a Outdoor Channel.

K 1. březnu se ruší programové balíčky HD Plus, Multi HD a Mixbox. Balíčky Smart a Komplet zůstávají beze změny. Cena balíčku Multi bude nově 339 Kč měsíčně (původně 318 Kč), balíčku Kombi 409 Kč měsíčně (původně 387 Kč) a Flexi 7 se mění na Flexi 10 s cenou 299 Kč měsíčně. Jednorázová úhrada za reaktivaci dekódovací karty se snižuje na 200 Kč. Jednorázové předplatné Servisního poplatku na rok či dva zůstává nezměněno. Ke změně ceny na 89 Kč měsíčně od 1. března dochází u pravidelných plateb Servisního poplatku prostřednictvím platební metody SIPO nebo Inkaso z účtu. Zároveň s tím se divákům neplacené nabídky Digital od 23. ledna rozšiřuje nabídka programů o populární filmový kanál Filmbox.

Pozitivní zprávou je, že operátor plánuje rozšířit nabídku o stanice Travel XP HD a Cartoon Network.

Written by:

Published on: 23.1.2018

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , ,