Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Gifyo, sociální síť v pohybu

Není to tak dlouho a na internetu se objevila nová sociální síť Gifyo. Další sociální síť? Nestačí Facebook, Google+, Twitter? Ještě nějaké Gifyo?
Gifyo je postaveno na trochu jiném principu než všechny tyto zmiňované sociální sítě. Nejvíce by se dala přirovnat k Twitteru, ale místo krátkých 140 znakových zpráv posíláte pohybující se obrázky – gify.
Po nahrání z webkamery krátké video sekvence se nasdílí všem do živého streamu. Můžou si vás tak lidé přidávat a tím poznáváte nové lidi. Odběr je opět pomocí tlačítka Follow.
Při zakládání profilu máte 3 možnosti. Přihlásit se pomocí Facebooku, Twitteru nebo si vytvořit zvláštní účet. Vyzkoušeli jsme přihlášení pomocí Twitteru i Facebooku a vše funguje v pořádku. Okamžitě se na Gifyo nahrnulo spoustu holek a proto můžete této sítě využít také pokud jste starý mládenec a hledáte někoho na seznámení.
Ostatní uživatelé mohou komentovat pomocí pohyblivého obrázku, nebo normálně textovou zprávou. Celý tento projekt dává úplně nový rozměr komunikaci po internetu, poznávání nových lidí a sociálním sítím vůbec. Nutno podotknout, že Gifyo je velmi návykové.

Ukázka profilu, jak jej vidí ostatní:

Written by:

Published on: 22.2.2012

Filled Under: Hlavní strana, novinky, sociální sítě