Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

UPC zrychluje internet na prázdniny

Druhý největší tuzemský poskytovatel vysokorychlostního internetového připojení UPC si pro své klienty připravilo krásný letní dárek. Všem totiž nadělí rychlé připojení, které činí 120 Mbit/s pro download a 10Mbit/s pro upload.

Akce platí pro všechny zákazníky, ačkoliv v emailu rozesílaném společnosti UPC je uváděno „za věrnost“. Tato akce bude trvat až do konce srpna.

Podmínkou pro využití této akce je mít od UPC modem ve verzi 3.0. Pokud jej nemáte, stačí zavolat na technickou podporu a nechat si jej zdarma vyměnit. Pozor ale, pokud neplatíte měsíční „nájem“ za modem (typicky u starších uživatelů), je třeba si připlatit, ale to již dělá pouhých 20Kč za měsíc. Doporučuji si toto ověřit na infolince, může to být pro každého jiná částka.

Pokud máte nový modem a rychlejší internet na něm nemáte, doporučujeme zařízení restartovat.

Připojení je ale sdílené a tak takových rychlostí nemusíte dosáhnout. V době psaní tohoto článku byla mnou největší naměřená rychlost 85,69 Mbit/s pro download a 12,13 Mbit/s pro upload.

 

Pokud již tento tarif máte, dle ohlasů na G+ by Vám měla naskočit rychlost 240/20.

Written by:

Published on: 6.7.2014

Filled Under: Hlavní strana, Nezařazené