Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

CeBIT 2016 – na co se můžeme těšit?

Veletrh CeBIT otevře ve dnech 14. – 18. března 2016 své brány návštěvníkům, co nás ale čeká? Z představování nových chytrých hraček a ostatního hardwaru se podstata přesunula ke službám, digitální ekonomice. Stejně jako v minulém roce, i letos se tak budeme bavit o přednáškách/prezentacích určených především pro odbornou veřejnost. V rámci jedinečného spojení veletrhu a konferencí zde budou zastoupeny světové koncerny, středně velké, malé i začínající podniky prezentující významná témata průmyslu a digitalizace.

Topthema d!conomy

Témata:

  • Big data and analytics
  • Cloudové aplikace
  • Mobile
  • Social Business
  • IT Security
  • Internet of Things

d!conomy: join – create – succeed

Digitalizace bude mít dopad na všechny součásti stávajícího řetězce tvorby hodnot, ve všech hospodářských odvětvích. Dynamické, rychlerostoucí firmy, známé také jako „startupy“ rychle reagují na změny trhu. Oproti velkýmzavedeným  brandům je nic nebrzdí a díky jejich nadšení pro věc, se brzce stávají velkou konkurencí. Veletrhu se zúčastní 250 – 300 startupů, věnována jim bude přehlídka SCALE 11.

Brigitte Zypries, Parlamentarische Staatssekretärin im Bundesministerium für Wirtschaft und Energie, bei der CeBIT-Startup-Pressekonferenz am 30.09.2015 in Berlin.

Podle studie Rolanda Bergera se zatím jen každý druhý podnik zabývá dopady digitalizace na svůj obchodní model. Stejně tak dochází studie k závěru, že téměř dvě třetiny podniků dosahují podle jejich vlastního názoru nízké úrovně digitalizace. I toto téma se bude snažit CeBIT zachytit.

Highlight Tour für Journalisten, Präsentation eines Intelligenten Fahrrads mit SIM-Karte, Microcontroller und Bewegungssensor, Telekom, Halle 4, C26

Svým zaměřením CeBIT 2016 poskytne celkový přehled o šancích a výzvách digitalizace a rovněž prostor pro diskuzi o kontroverzních tématech. Veletrh bude klást velký důraz na ukázkové příklady z uživatelských branží, na diskuze a přednášky v rámci CeBIT Global Conferences, jež přinesou nové vize a koncepce.

Cena vstupného

Lístky vyjdou v předprodeji na 55€, na místě za 60€. Veletrh probíhá od pondělí 14. 3. 2016 do pátku 18. 3. 2016 v následujících hodinách 9:00 – 18:00.

Mapa výstaviště: CeBIT_2016_map_of_grounds_November_2015

Digital Business Solution - wer die Erfolgsrezepte der Zukunft sucht, findet im Bereich Digital Business Solutions einen kompakten, topaktuellen Rahmen, um Technologien auf ihren Wertschöpfungsbeitrag hin zu analysieren. IBM, Halle 2, A10

Doprava na CeBIT 2016 Hannover

AIRSERVICE s.r.o. organizuje dne 15. 3. 2016 jednodenní charterový let z Prahy na světový veletrh digitálního průmyslu CeBIT 2016 Hannover. Nabídka je určena hlavně těm, kteří nemají čas na vícedenní pobyt a přitom potřebují efektivně využít celou otevírací dobu akce během jednoho dne.

  • Odlet z Prahy v 07:20 a stejný den zpět z Hannoveru do Prahy v 19:05 místního času.
  • Cena 9.300,- Kč, včetně zpáteční letenky, poplatků, vstupenky na veletrh i přepravou mezi letištěm a veletrhem

V případě zájmu nebo potřeby dalších informací kontaktujte AIRSERVICE s.r.o. na info@airservice.cz, tel.: +420 605 529 501.

Written by:

Published on: 4.12.2015

Filled Under: novinky