Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Programové novinky v Nová Digi TV a Digi2GO

Společnost Digi CZ provede zítra 20.9. řadu změn v programové nabídce. Přibude 5 nových stanic, naopak 5 jiných nabídku opustí. Více informací se dočtete v článku.

Satelitní Nová Digi TV a internetová Digi2GO se zítra dočkají řady změn. Základní programová nabídka se rozšíří o dvě dětské stanice – Nick Junior a Cartoon Network. Obě dvě stanice budou dostupné i s českou audio stopou. Kutilové budou jistě rádi za lifestylovou stanici Spektrum Home. Rozšíření základní nabídky završí zpravodajská stanice CNN. Naopak z nabídky budou vyřazeny stanice CBS Reality, Food Network a Fashion TV. První jmenovaná stanice plánuje úplné opuštění našeho trhu. Vyřazení zbylých dvou jmenovaných komentuje operátor tím, že si „nenašly své diváky“.

Předplatitelé nejvyššího balíčku MAXI a prémiového balíčku EXTRA získají erotickou stanici Dusk TV, ta nahradí programy Private TV a SuperOne. Dusk TV je kanál primárně zaměřený na ženské publikum.

Zákazníci internetové Digi2GO se dočkají sportovního kanálu La Liga TV HD s exkluzivním obsahem věnovaným výhradně španělské nejvyšší fotbalové soutěži. Kanál bude vysílat ve dvou jazykových verzích – angličtině a španělštině. Sportovní fanoušci na něm najdou nepřetržitý proud přímých přenosů, hodinová studia každý pátek před zahájením aktuálního kola a každé pondělí po dohrání posledního zápasu, řadu magazínů, dvakrát denně aktuální zpravodajství z La Ligy a samozřejmě také záznamy již odvysílaných utkání španělské ligy. Nový sportovní kanál La Liga TV HD si do konce října naladí všichni zákazníci s TV přes internet Digi2GO, poté bude k dispozici sportovním fanouškům v balíčcích internetové televize SPORT, SPORT PLUS a MAXI.

Změny ve vysílání se projeví automaticky, v případě komplikací doporučuje DIGI TV provést restart set-top boxu podle návodu uveřejněném na www.novadigitv/restart. Parametry pro nastavení nových kanálů na CA modulech u satelitního příjmu jsou následující:

  • Cartoon Network – 12380 MHz, Vertical, 3/4, 30000, 8PSK
  • Nick Jr. CZ – 12456 MHz, Vertical, 7/8, 28000, QPSK
  • Spektrum Home – 11804, Vertical, 7/8, 28000, QPSK
  • CNN – 11957 MHz, Vertical, 7/8, 28000
  • DUSK TV – 12607, Vertical, 2/3, 26660, 8PSK